موارد کاربرد و ویژگی های گیت لولایی دو پایه این مدل گیتها بصورت زوج (دوتایی) مورد استفاده قرار می گیرند زیرا به دلیل داشتن سنسور در بدنه آنها، نیاز به دو گیت از این نوع داریم که در کنار یکدیگر قرار گرفته و مکمل یکدیگر شوند، و گیت ورود و خروج را کامل کنند، همین باعث می شود که عرض این گیتها بیشتر از انواع دیگر گیتها باشد و برای موارد خاص می توان از آنها استفاده کرد. این گیتها را عمدتا بصورت vip (خاص و ویژه) و برای عبور چند نفر بصورت همزمان و حمل بار و عبور افراد معلول روی ویلچر و عبور برانکارد (افراد بیمار، در بیمارستانها) مورد استفاده قرار می دهند. این گیتها، گیت تشریفاتی می باشند. وقتی یک شخص ویژه (مدیران و یا وزراء) با هیئت همراه خود (محافظان شخصی)، بصورت همزمان قصد عبور از گیت کنترل تردد را دارند، با استفاده از این گیتها، براحتی امکان پذیر خواهد بود. امکان شخصی سازی (تغییر دلخواه طول پره لولایی) متناسب با درخواست مشتری وجود دارد. و همچنین هنگامی که نیاز به حمل فرد بیمار بر روی برانکارد را داریم و باید برای عبور، یک گیت با عرض زیاد داشته باشیم تا تردد، امکان پذیر شود، گیت های کنترل تردد لولایی، برای برطرف کردن این مشکل بسیار مفید و کارآمد هستند. و نیز افراد معلول که از ویلچر استفاده می کنند، برای ورود و خروج از گیتهای دیگر(کم عرض)، دچار مشکل می شوند، اما گیت لولایی به دلیل داشتن عرض زیاد، شرایط عبور افراد معلول را امکان پذیر می کند. هنگامی که افراد، چمدان یا بار سنگین و حجیم به همراه خود دارند و می خواهند از گیت، عبور کنند، گیت لولایی بسیار مفید خواهد بود.
 در صنعت گیت کنترل تردد چون تعداد بیشمار مدل اکسس کنترل در مدل های مختلف و ویژگی های مختلف وجود دارد و خریدار گیت این امکان را داشته باشد تا اکسس گیت را بسته به سلیقه و نیاز خود تهیه کند ، گیت های ورود و خروج به نحوی طراحی شده اند که دستگاه اکسس ندارند . اما در گیت MD-G202 به واسطه طراحی خارق العاده و بی نظر آن به دلیل اینکه خریدار وقت و ذهن خود را درگیر انتخاب ، خرید و نصب اکسس کنترل نکند یک دستگاه اکسس کنترل RFID در داخل گیت تعبیه کرده است تا این دستگاه به محض نصب آماده استفاده گردد . این اکسس کنترل به دلیل مجهز بودن به ریدر قوی ، از فاصله دور کارت را خوانده و دستور باز شدن را به گیت صادر می کند ، این ریدر سرعت عملکرد زیر ۲ میلی ثانیه را دارد و این امر باعث شده سرعت باز و بسته شدن گیت افزایش یابد . در برد داخلی گیت ورود و خروج MD-G202 یک کنترلر تعبیه شده که خریدار به راحتی می تواند مدت زمان انتظار جهت بسته شده گیت را مدیریت کند و در کنار مدت زمان انتظار می تواند چشمی های نوری را نیز فعال کند تا چنانچه شخصی یا وسیله ای در داخل گیت بود مانع از بسته شدن آن شود . ریدر قوی گیت کنترل تردد MD-G202 مجهز به گیرنده ریموت کنترل است تا درصورت نیاز مشتری به توان گیت را از راه دور کنترل کرد ، نحوه عملکرد آن به این صورت که تعداد ۱ یا چند ریموت کنترل در دستگاه رجیستر می شود و این امکان را به خریدار می دهد تا باز یا بسته شدن دستگاه توسط نگهبان و یا دربان مجموعه از راه دور میسر گردد .
یکی از مهم ترین معیار های انتخاب گیت کنترل تردد ، بدنه آن می باشد . دستگاه گیت چون در معرض عبور و مرور و حرکت است باید از بدنه مقاومی برخوردار باشد و چون گیت کنترل تردد در مبادی ورود و خروج نصب می گردد و در معرض رطوبت و گرد و غبار است باید مورد توجه قرار گیرد . در گیت های سویینگ و یا به اصطلاح گیت حمل بار چون به جز بدنه خود گیت در لولای آن و به اصطلاح پره آن از فلز ساخته شده مورد توجه بسیار گروه صنایع ماداکتو قرار گرفته تا بالاترین حد مقاومت را داشته باشد . این درحالیست این مورد مهم در برندهای مشابه مورد توجه قرار نمیگیرد . در اتصالات این قسمت از دستگاه از جوش آرگون یا تیگ (TIG) استفاده شده است ، این نوع جوش بالاترین و با کیفیت نوع جوش است چرا که در آن از الکترودهای تنگستن استفاده می شود . این الکترود بر خلاف سایر الکترودها در حین جوشکاری مصرف نمی شود . این نوع جوش مزایای بالایی همچون ضد زنگ ، مقاومت و بهره وری و سرعت بالا دارد . این نوع جوش در صنعت خودرو سازی مورد استفاده قرار می گیرد که گروه صنایع ماداکتو مفتخر است از این فناوری در تولید گیت کنترل تردد MD-G202 استفاده کرده است .
گیت های کنترل تردد عموما مجهز به سنسور نوری هستند تا هم بتوانند ورود در جهت اشتباه را تشخصی دهند هم هم به مجض عبور شخص از گیت دستور بسته شدن را به گیت صادر کند . در گیت سویینگ یا به اصطلاح گیت حمل بار تولیدی گروه صنایع ماداکتو چهار چشمی نوری تعبیه شده است تا عملکرد این دستگاه را به حداکثر برساند . این چشمی ها باعث افزایش دقت دستگاه و کاهش ضریب خطا می شوند . این چشمی ها به صورت زوج استفاده می شوند ، یعنی در مقابل گیت باید گیت دیگری هم نصب گردد تا به عنوان دریافت کننده امواج نوری سنسور باشد . استفاده از دوگیت مقابل یکدیگر باعث افزایش عرض عبور و مرور خواهد شد .
مشخصات فنی
 • گیت کنترل تردد کشویی بلند
 • طراحی آرگونومیک حرفه ای و بدنه تمام استیل مقاوم و با دوام
 • بدنه و شاسی تمام استیل ۳۰۴ با ضخامت ۵/۱ میلیمتر
 • موتور گیربکس Bühler Motor آلمان با ۵ سال گارانتی ماداکتو
 • برقراری ارتباط با انواع دستگاه و اتوماسیون کنترل تردد
 • یکپارچه سازی با سیستم های BMS و اعلان حریق
 • اتصال به سیستم هشدار جهت بازگشائی مسیر در مواقع خطر
 • امکان تردد به صورت ۲ طرفه ( ورود و خروج) و یک طرفه
 • امکان تردد تا ۴۰ نفر در دقیقه
 • دارای قابلیت Anti-Collision – Anti-Pinch
 • قابلیت نصب سنسور های امنیتی سفارشی تا ۲۰ سنسور
 • دارای سیستم Self-examine در زمان بروز مشکلات فنی
 • دارای سنسور امنیتی جهت تشخیص حرکت نفر در راهرو
 • دارای سیستم جلوگیری تردد از خلاف جهت Anti-Reverse
 • دارای سنسور صحت عبور افراد Transit Accuracy (انتخابی)
 • دارای سنسور شمارش افراد Poeple Counter (انتخابی)
 • جنس باله انتخابی : پلکسی، شیشه سکوریت، شیشه ضد گلوله
 • ارتفاع باله از کف زمین : ۷۰۰ میلیمتر
 • وزن گیت : ۸۰ کیلوگرم
 • ابعاد گیت : ۱۲۰۰طول *۳۵۰ عرض* ۹۹۰ ارتفاع (میلیمتر)
کاتالوگ

نظرسنجی

آیا تا به حال از سایت های دیگر ماداکتو دیدن کرده اید؟
آیا با محصولات ارائه شده در ماداکتو، آشنایی دارید؟
آیا تا به حال از محصولات ما، خرید کرده اید؟
در صورت خرید هریک از محصولات شرکت ماداکتو، هرگونه نظر و انتقاد خود را با ما در میان بگذارید.
از اعتماد شما سپاسگزاریم.

تصاویر محصول

سفارش محصول
 • در صورت تمایل به خرید این محصول و کسب اطلاع بیشتر ، این فرم را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس حاصل نمایند
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .