گیت کنترل تردد چیست ؟

گیت های کنترل تردد، یکی از انواع دستگاه های کنترل دسترسی هستند و برای جلوگیری از ازدحام در مکانهای شلوغ مانند مترو، ایستگاه بی آرتی و ورودی فرودگاه و غیره استفاده می شوند. و نقاط تردد به مراکز مختلف را کنترل می کنند. گیت ها، دروازه های ورود به مکانهای مختلف هستند، و وسیله ای برای کنترل و نظارت بر ورود و خروج افراد به مراکز و سازمانهای مختلف می باشند، هنگامی که نیاز به کنترل و محدود کردن تردد در مناطق خاص را داریم، گیت های کنترل تردد نیاز ما را برطرف می کنند. گیت های کنترل تردد، دارای لوازم جانبی مختلفی برای کنترل و نظارت هستند و با توجه به درخواست مشتری، می توان برخی از  امکانات جدید را نیز برای نرم افزار های موجود در گیت های کنترل تردد ایجاد کرد، که توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی ماداکتو انجام می شود.

برای مثال بر اساس نیاز مشتری، گیت می تواند دارای یک شمارنده ورودی یا خروجی باشد.

 گیتها و افزایش میزان سطح امنیت و کنترل

گیت های کنترل تردد، یکی از امکانات ضروری برای ایجاد امنیت و دسترسی های محدود هستند. هدف یک گیت امنیتی، این است که فقط به کارمندان و افراد مجاز، دسترسی داده شود و از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری کند. استفاده از گیت ها و آموزش کار با آنها بسیار ساده است. گیت های کنترل تردد در طرح ها و فرم های مختلفی موجود است و می توان از آنها، برای انواع مکانها و کاربردهای مختلف استفاده کرد، در مکانهایی مانند : ساختمان های اداری، فرودگاه ها و بندرگاه ها، کارخانه های صنعتی / تجاری، پایگاه های نظامی، ایستگاه های راه آهن و مترو، پایانه های حمل و نقل شهری، موسسات تحقیقاتی و بانکها، استادیوم های ورزشی.

موارد کاربرد

در قسمت ورودی، برای کمک به کارکنان پذیرش
گزینه هایی برای دسترسی و ورود به شرکت
دسترسی به قسمتهای اختصاص داده شده برای اعضاء و کارکنان، مانند آزمایشگاه ها
در محل ورودی وسایل نقلیه
برای دسترسی به امکانات ورزشی، مانند ورودی استخرهای شنا و سالن های ورزشی
ورودی بازدیدکنندگان به استادیوم ها، پارک ها و سالن های کنسرت
به عنوان راه ورود در موزه ها و نمایشگاه ها

امکانات و ویژگیها

ساده و کارا، امن و کابر پسند
دارای سنسورهای منحصر به فرد (حسگرهای قوی)
دارای یک عملکرد مناسب برای صرفه جویی در انرژی
طراحی مناسب برای راحتی مشتری و مناسب برای محل کسب و کار شما
امکان سفارشی سازی در نرم افزار برای طرح های مختلف
استفاده از مواد با کیفیت برتر در ساخت گیتها
مطابق با آخرین تکنولوژی و طراحی روز دنیا

امکان سفارشی سازی

امکان انتخاب طرح های مختلف گیت بر اساس سلیقه و نیاز مشتری

امکان افزایش سطح بالای امنیت برای گیت ها

افزایش امکانات نرم افزاری در صورت درخواست مشتری

گیت های کنترل تردد به عنوان یک مرز بین مکانهای عمومی و خصوصی هستند. و این اطمینان را حاصل می کنند که افراد مناسب به جای مناسب هدایت شوند و کنترل ورود را بر عهده دارند. گیتهای کنترل تردد با طرح های بی نظیر، متناسب و هماهنگ با سازمان ها و مراکز مختلف، توسط شرکت ماداکتو طراحی شده اند. برای خرید و سفارش گیتهای کنترل دسترسی، با کارشناسان فروش شرکت ماداکتو تماس بگیرید.

همچنین می توانید ” تاریخچه گیت های کنترل تردد ” را نیز مطالعه بفرمایید .