تجهیز موزه کاخ سعد آباد به گیت کنترل تردد

ساختمان های مجموعه فرهنگی و تاریخی سعد آباد واقع در زعفرانیه تهران همه روزه و هر ساله در معرض بازدید گردشگران بسیار ایرانی و خارجی قرار می گیرد. به طوری که در ایام تعطیل و عید به صورت میانگین روزانه ۵۴۰۰۰ نفر بازدید کننده از اماکن تاریخی و فرهنگی مجموعه فوق بازدید می نمودند . طی بررسی و بازدید صورت گرفته کارشناسان شرکت ماداکتو از مجموعه فوق پیشنهاد نصب و راه اندازی اتوماسیون کنترل تردد برای مجموعه فوق به مدیران سازمان اعلام و مطرح گردید.

با توجه به نیاز موزه کاخ سعد آباد ، شرکت دانش بنیان سامانه هوشمند ماداکتو سیستمی مبتنی بر گیت کنترل تردد و سیستم بارکد خوان جهت تهیه بلیط بارکددار در اختیار این سازمان قرار داد. بنابراین با به کارگیری این سیستم مراجعه کنندگان و گردشگران می توانند با استفاده از تهیه بلیط و قراردادن آن بر روی ریدر بارکد خوان گیت کنترل تردد شیشه ای ماداکتو مجوز ورود و بازدید به کاخ را داشته باشند.

تجهیزات و اتوماسیون مربوطه قبل از نوروز ۱۳۹۷ در مجموعه نصب و راه اندازی شده و موجب تسهیل و رضایت خاطر کارکنان ، مراجعه کنندگان و گردشگران و مسئولین حراست را فراهم نموده است.

با توجه به استاندارها و ظرفيت بازديد كننده اي كه هر بناي تاريخي يا موزه دارد ، بهترين راه استفاده از تجهيزات كنترل دسترسي شامل گيت كنترل تردد و باركد خوان و نرم افزارهاي مربوطه مي باشد . كه با توجه به ارايه آمار ورود و خروج از/به مجموعه بصورت آنلاين ميتوان محدوديت ورود بيش از حد مجاز را اعمال نمود، بدين روش از آسيب رسيدن به امكان تاريخي و با ارزش جلوگيري خواهد شد.

در صورتی که سازمان شما هم نیاز به یک سیستم گیت کنترل تردد و نرم افزار یکپارچه و در عین حال آسان دارد، کافی است با مشاوران واحد فروش شرکت ماداکتو تماس گرفته تا به مناسبترین وضعیت مطلوب به شما پیشنهاد داده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *